Uratuj Sekrety Czekolady!

Kochani,

Od początku historii Sekretów minęło już ponad 14 lat. Kawał historii, podczas którego razem cieszyliśmy się kolejnymi czekoladowymi odkryciami i rozwijającym się w bólach polskim rynkiem czekoladowego kraftu.

Po prawie 5 latach działania stacjonarnego sklepu Sekretów Czekolady w centrum Łodzi musieliśmy podjąć decyzję o jego zamknięciu. Niestety ostatnie półtora roku było dla sklepu Sekretów bardzo ciężkie, a lawinowo rosnące koszty drastycznie ograniczyły naszą ofertę – jeszcze niedawno bardzo szeroką. Nie pomogło też długie i gorące lato, uniemożliwiające robienie zakupów u naszych zagranicznych partnerów.

Jeśli szybko nie uda się zebrać środków na pokrycie zaległości, pod znakiem zapytania stanie dalsza działalność sklepu online. Zwracamy się z prośbą o pomoc do naszej społeczności doceniającej smaki prawdziwego kakao i prawdziwej czekolady. Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden raz spotkamy się na czekoladowych degustacjach czy wykładach.

Jak możesz pomóc, aby Sekrety znów mogły dostarczać Ci wysokiej jakości tabliczki z całego świata?

 1. Zamów coś w październikowej przedsprzedaży.
  Zamówienia zbieramy tutaj, tylko do czwartku 12 października. Do wyboru 124 produkty, od białej czekolady z truskawką, przez dostojne ciemne, aż po czekolady 100%. Szczególnie polecam szeroki wybór szkockich tabliczek Chocolate Tree i niemieckich czekolad Georgia Ramon. Dla siebie znajdą też coś fani kwadratowych tabliczek Akesson’s.

 2. Zamów comiesięczną dostawę czekolad w ramach naszego nowego czekoladowego abonamentu!
  Wybierz jeden z czterech wariantów cenowych, a razem dobierzemy rodzaje czekolad, które będą raz w miesiącu trafiać do Ciebie w paczce. Tabliczki od rzemieślniczych czekoladników z dalekich stron, o pięknych składach. Płatność – kartą, jak za Netflixa ;-)

  Link: https://sklep.sekretyczekolady.pl/abo
 3. Kup dostęp do kursu online “CHOCOLATE 101: Co warto wiedzieć o czekoladzie?”

  Kurs ruszy 15 października, a do 17 września możesz zamówić dożywotni dostęp w lepszej cenie. Forma kursu – seria krótkich filmów dostępnych na platformie online.

  Czego dowiesz się z kursu? M.in. skąd wzięła się czekolada, jak nauczyć się ją degustować i czego potrzeba żeby czekoladę zrobić w domu. Dowiesz się po co i jak czekoladę temperować, kiedy pieniądze rosły na drzewach i o co chodzi z czekoladową rewolucją bean-to-bar, która w końcu dotarła do Polski.

  Link: https://app.easycart.pl/checkout/24747925/przedsprzedaz-kurs-online-chocolate-101-co-warto-wiedziec-o-czekoladzie

 4. A jeśli naprawdę doceniasz naszą misję i bardzo brakowałoby Ci Sekretów – możesz wysłać darowiznę na numer konta 59249010440000420078417745 (odbiorca: Piotr Krzciuk, tytuł: darowizna na misję promocji prawdziwej czekolady). Jeśli masz inny pomysł na ratowanie Sekretów – daj znać.

Do zobaczenia przy czekoladzie,

Piotr i Noemi Krzciuk,
Sekrety Czekolady

Total
0
Shares
Prev
Na Dzień Dziecka – nowa tura przedsprzedaży w sklepie Sekretów Czekolady

Na Dzień Dziecka – nowa tura przedsprzedaży w sklepie Sekretów Czekolady

Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka ruszamy z kolejną turą przedsprzedaży w

You May Also Like